| keytlayn a întrebat:

Cine imi spune si mie pe ce site gasesc episoadele din spioanele din sezonul 5 (dar sa si mearga)cu subtitrare in romana?
Si episoadele 102, 103,104 unde le pot gasi, deoarece le-am cautat si nu sunt cu subtritare in romana!
DAU FUNDA!

1 răspuns:
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Dai o cautare pe google. Nu e ce ai cerut dar macar te poti ajuta de link.
Intri pe link si in josul paginii o sa gasesti denumirea episoadelor, apoi intri pe youtube si: denumire desenului animat: tottaly spy -apoi denumirea episodului si gata. Daca nu merge cu denumirea episodului pui sezon 4, 5-apoi de unirea episodului.
http://www.watchcartoononline.com/totally-spies-episode-102-totally-busted
Succes. :) a fost o reala placere sa fac asta s:). Amintiri din copilarie :)).