| YukikoMaya a întrebat:

Fundita big grin Unde pot gasi serialul Hana Yori Dango sezonul 2 in romana (sa mearga) sau unde as putea sa gasesc subtitrare in romana? Am vazut serialul in engleza dar as vrea sa-l vad si in romanawinking

1 răspuns:
| さいゆき a răspuns:

Sincera sa fiu nu cred ca la subtitrat cineva in romana pentru ca aici la noi sun putini fani interesati de si-drama. L-am cautat si eu mult in romana dar am ajuns sa ma multumesc cu el in engleza. Poate totusi cand voi avea ceva timp liber ma voi apuca sa il subtitrez in romana.