| Summer5505 a întrebat:

Inca se mai filmeaza pentru serialul Pretty Little Liars? Pentru ca atat pe site-urile romanesti cat si pe cele din america episoadele apar cate unul pe saptamana. De exemplu, am cautat sezonul 2, episodul 8. Nu l-am gasit nici cu subtitrare in romana, nici fara, iar data pe care apare e aceeasi.

4 răspunsuri:
| AnnaMariaaa a răspuns:

Episodul 7 nu 8, a aparut de ieri,iar pe vplay il gasesti cu subtitrare cu tot, normal ca se filmeaza, doar n-o sa aiba doar 7 episoade sezonul 2 si asa apar la orice serial episoadele cate unul pe saptamana.

| ioanaioana a răspuns:

Episoadele se adauga atunci cand sunt terminate.Acum inca se filmeaza pentru episodul 8

| Summer5505 explică:

Nu ma refeream ca se opresc la episodul 7 ca doar cand se filmeaza se filmeaza inainte cu un sezon inainte!
@McDreamy
despre ep 8 vorbesc. pe 7 l-am vazut deja.

| Rebbbeca a răspuns:

Episodul 8 v-a aparea pe 3 august anul acesta.Am vazut ca scria pe vplay. Sper ca ti-am fost de ajutor! Si normal ca se filmeaza nu lasau ei asa serialul...