| anonim_4396 a întrebat:

Cine iubeste attack of the titans?

12 răspunsuri:
| Miauti a răspuns:

Nu mi place... deoarece au aflat toti de el si in al doilea rand am citit acum 1 an manga.

| 六兆年と一夜物語 a răspuns:

Nu numai că-l iubesc, îl ador xDD

| MaliciousDeath a răspuns:

((idem Akagamietc.))
...si mie-mi place.

| HueyFreeman a răspuns:

Attack On Titan*

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Eu super tare

| MalleusMaleficarum a răspuns:

Până acum îmi place. Grafică ok, animaţie bună, poveste interesantă şi captivantă, merge.
Aştept să apară capitole noi.

| 2B a răspuns:

Eu sincer acum ma uit la el si am vazut ca este interesant! Merita vazut!

| MariusDk23 a răspuns:

Nimeni, sti de ce? Pentru ca se numeste Attack on Titan sau Shingeki no Kyojin, nu ca in superba ta engleza.

| ѕოiℓ a răspuns:

Eu

E superb ^^

| Prometeu99 a răspuns:

Pana in momentul de fata este promitator. Am citit si manga si sper sa fie si anime-ul la fel de captivant. big grin