| xoanaxVamp a întrebat:

Cine raspunde primul si sa-mi explice de ce a raspuns primul primeste FUNDITA! Succes!

Răspuns Câştigător
| xNirvana a răspuns:

Primul [pentru ca eu am o varianta mai inteligenta ca ceilalti b-] ]

9 răspunsuri:
Răspuns utilizator avertizat
| yomisam a răspuns:

Plictiseala happy

Salontanul
| Salontanul a răspuns:

Ti-am raspuns primul pentru ca am fost pe site in acest moment. Raspund pentru ca imi place sa-i ajut pe ceilalti.

| Deathx a răspuns:

Ca sa imi dai funda:]]

| Bastet a răspuns:

Am răspuns prima ca să...oh wait.

| Serendipity17 a răspuns:

Eeeu.Am raspuns prima pentru fundita laughing

| Răspuns_9097 a răspuns:

De ce? Pentru că doresc să îţi fiu de ajutorbatting eyelashes

| Adrian11690 a răspuns:

Am raspuns primul deoarece eram curios sa vad de ce crezi ca eu sunt curios sa iti raspund puntru o fundita...big grin, deci... DE CE?

| Peride a răspuns:

Pai primul care a raspuns a fost Anonym si el a raspuns primul pentru ca are nevoie de funda laughing.