| yubaretzul a întrebat:

Poate cineva sa imi explice ce-i aia T/A? Funda la primul care raspunde sa inteleg.

Răspuns Câştigător
| SmileyesotulmeusecretLOL a răspuns:

T/A= prescurtarea de la Trivia/Amuzante, numele categoriei pe care ai pus intrebarea. Funda?
1) exceel, nu, nu m-am certat cu Stefan!

| NuEsteDisponibilNumeleAndreiSimplu a răspuns (pentru SmileyesotulmeusecretLOL):

Cine-i Stefan?
*ma bag in seama*

| SmileyesotulmeusecretLOL a răspuns (pentru NuEsteDisponibilNumeleAndreiSimplu):

Cel mai dragut, destept, frumos, haios *se pierdde in lumea ei*... coleg din clasa! Din fosta clasa, se muta la Vianu sau la Moisil crying crying crying crying crying crying crying crying crying crying crying crying crying crying crying crying crying crying crying crying crying crying crying crying crying crying crying crying crying crying crying crying crying crying crying crying crying crying crying crying crying crying crying crying crying crying crying crying crying crying crying crying crying crying crying crying crying crying crying crying crying crying crying crying crying crying crying crying crying crying crying crying crying crying crying crying crying crying crying crying crying crying crying crying crying crying crying crying crying crying crying crying crying crying crying crying crying crying crying crying crying crying crying crying crying crying crying crying crying crying crying crying crying crying crying crying crying crying crying crying crying crying crying crying crying crying crying crying crying crying crying crying crying crying crying crying crying crying crying crying crying crying crying crying crying crying crying crying crying crying crying crying crying crying crying crying crying!

| NuEsteDisponibilNumeleAndreiSimplu a răspuns (pentru SmileyesotulmeusecretLOL):

*ii da doua palme*
Gata, ho! Trezirea!
*o zguduie de gat*

20 răspunsuri:
| єχcєєℓ a răspuns:

Cum categoria Dragoste&Sex are inițialele D/S, Trivia/Amuzante are inițialele T/A...

| anonim_4396 a răspuns (pentru єχcєєℓ):

Tie numai la Dagoste&Sex iti este gandul!hee hee

| PedoBarbie a răspuns:

E categoria asta.

| 六兆年と一夜物語 a răspuns:

Un grup de idioţi comici, zic eu...

| W3R4 a răspuns:

...o lume minunată, în care vei găsi...NUMAI COPIIIIIIIII!

| Naяutσ a răspuns:

Trivia/Amuzante

| Naяutσ a răspuns:

Funda mea? smug

| Ayako a răspuns:

E un loc unde yubaretzul nu are ce cauta. laughing Trivia/Amuzante.

| Seducatorul a răspuns:

T/A vine de la Tomberoane Aruncatelaughing

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

T/A-Trivia/Amuzante

Este familia mea (aici am sotul) si cea mai amuzanta categorie.

| Crâstoşelul a răspuns (pentru anonim_4396):

Nu este cea mai amuzantă categorie, Dragoste şi Sex este.

| anonim_4396 a răspuns (pentru Crâstoşelul):

Pentru tine.

Răspuns utilizator avertizat
| Jakoban a răspuns:

Nu stiu, sunt doar un pui!

| Barabulafaradarsaupoate a răspuns:

Înseamnp Tortură/Alge. De fapt nu. Înseamnă Trivia/Amuzante.

| mariaalessandra a răspuns:

Of,mi-ati luat funditacrying
trivia/amuzante