| iiBeiibiiy a întrebat:

Cine scrie primul ce. l mai complicat, lung si enervant cuvant ii dau fundita :X :*

Răspuns Câştigător
| ellelavine a răspuns:

Pneumonoultramicroscopicsilicovolcaniconiozarolling on the floor

11 răspunsuri:
| XηαтѕυмєX a răspuns:

Geografieplusmatematicăegalcuaidatdebelea smug Cel mai naşpa cuvanttttt

| CriminalăÎnSerie a răspuns:

Electroglotospectrografie, pneumonoultramicroscopicsilicovolcaniconicoză, difosfopiridinnucleotidpirofosfatază, encefalomielopoliradiculonevrită, Gastropiloroduodenojejunostomie, autoînsămânţările, euroobligaţiune, semiautopropulsaţiei, bildungsromanesc, treieratoarei, protocromozom, degenerescrentele, citomegalovirusuri, supercalifragilisticexpialidocious etc.

| MaliciousDeath a răspuns:

*cel
Gramatică. Sunt sigură că nu suporţi cuvântul ăsta.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Daaaa... interesanta propozitie big grin

| Summer5505 a răspuns:

Matematica

| iiBeiibiiy explică (pentru Summer5505):

Pe aia chiar o urasc angry

| Summer5505 a răspuns (pentru iiBeiibiiy):

Mă gândeam eu...

| Simonapuff a răspuns:

Bibistrocizareaouluidedecaroptil

| yoyomaster a răspuns:

Sternocleidomastoidian

| Alynutsu36 a răspuns:

Mabutosesecocunmegbendodevazabanga
sau
secheimmanazanabombomveregeamciorgiuc