| valybrute a întrebat:

Cine spune cel mai tare banc sau gluma are funda!

Răspuns Câştigător
| MaryNepotu a răspuns:

Ion cu maria veneau de la discoteca si scurtau drumul prin padure!

La un moment dat maria ii zice lui ion :
- Mai ioane eu am o presimtire...
Ion : Ce presimtire ai fa mario?
Maria: Presimt ca tu vrei sa mu f.i!
Ion : Nu marie ce ai pana nu facem n unta nici nu ma gandesc!

Mai merg inca vreo 200 m maria iar :

Io am o presimtire ...etc
Ion la fel nu pana la nunta etc

MARIA : Ma da f. tema odata sa scap de presimtirea asta laughing

2.

Maria merge prin padure cu o prietena si ii zice

Vezi tufisul ala care este la pamant? Acolo m-am *** eu cu ion
Mai merg ce mai merg iarasi : vezi tufisu ala acolo... eu cu ion

Merg se termin padurea si este un lan de grau jumate la pamant :

Prietena mariei intreaba :

Marie sa numi zici ca acolo te-ai *** tu cu ion?

Maria rasp :

Nu acolo sa tavalit el cand a auzit ca am SIDA laughing)laughing))happylaughing

FUNDA?

5 răspunsuri:
| stupidxmuffin a răspuns:

Eram la toaletele publice si abia ma asezasem cand o voce din cabina urmatoare a zis:
-Buna! Ce faci?
- Bine! am spus jenat.
- Deci? Ce mai e nou?
- Fac ceea ce faci si tu...stau aici.
- Pot sa vin la tine?
- Sunt cam ocupat acum! Am spus eu nervos.
Apoi vocea a zis:
- Asculta, trebuie sa inchid. E un idiot langa mine care imi tot raspunde la intrebari.

| Karizma a răspuns:

Culmea agriculturii:sa mananci paie si sa te kci baloti
Culmea tintei:sa scuipi un ciclop intre ochi

Un negru intra int-un bar cu un papagal pe umar.Barmanul il intreaba:-unde l-ai gasit, la care papagalul:-in africa, sunt foarte multi acolo

| 女時日水한국어 a răspuns:

Un taran isi numara oile: o oaie, doua oi, oi oi oi oi oi

| Ctrl a răspuns:

Apasa F13 si dupa spune-mi ce se intampla. ( Nu se opreste pc-ul)

| XCocaineExcesLovUX a răspuns:

Ion catre Maria:Marieee-marie--scoala fa ca ti-oi adusesei o pasarica.
Maria:Ma Ioane tu ori esti nebun ori te prefaci.
Ionbig grine ce fa de ce?
Maria:Ma Ioane credeam ca te-ai prins ca doar toata noaptea scartaiem patu.
Ion:Aaaaaa nebuuuuno vrei sa facem s*x?(Si Ion se napusti asupra Mariei fara ca ea sa mai spuna ceva)
Dupa 3 ore:
Maria:Ioane dupa ce me-i futu.t mi-oi dat sa ti-o sug si mi-oi baat cocoselu in pasarica sper ca te-ai convins ca am si eu oo pasarica sub fusta.laughing daak tie nu iti placee mie imi place banku. faci ce vrei si cum vreii