| Teodaria a întrebat:

Cine stie anime-uri gen Tokyo Ghoul?

Răspuns Câştigător
| WhatABeautifulDay a răspuns:

-Ajin=e foarte similar, dar grafica anime-ului e CG, asa ca ai putea merge pe manga, arta e extrem de buna.
-Shiki
-Attack on Titan
-Owari no Seraph
-Psycho-Pass
-Mirai Nikki

| KuraiKookie a răspuns (pentru WhatABeautifulDay):

Aot si ons sunt asemanatoare ca ideea oamen vs monstri. Totusi nu as zice ca Mirai nikki seamana cu Tokyo ghoul...

| WhatABeautifulDay a răspuns (pentru KuraiKookie):

Eu as zice ca nu ti-a cerut nimeni parerea. Nu a mentionat in ce fel vrea sa fie asemanator, nu se refera neaparat la demi-oameni, poate se refera ca vrea un anime asemanator gen gore.

| KuraiKookie a răspuns (pentru WhatABeautifulDay):

Ok, bate-ma ca am zis ceva...
. -.

5 răspunsuri:
| NujCsz a răspuns:

Eu.

| KuraiKookie a răspuns:

Daca te referi la chestii gore atunci reconand When they cry, Pupa si Corpse party.