| BlackAngel112 a întrebat:

Cine stie Naruto Akippuden va aparea?

Răspuns Câştigător
| Sergiu_Ciontos_1993 a răspuns:

Naruto Akippuden va aparea la sfarsitul anului 2014 inceputul lui 2015 momentan manga e la episodul 614 mai sunt cam 200 si ceva de episoade manga + cele rememberuri... Naruto Akippuden nu are nici o legatura cu pozele care sunt acum pe internet cu si despre akippuden, in akippuden naruto va fi hokage inca din primul episod... daca mai aflu ceva o sa va mai anunt acesc mesaj a fost scris in 20.12. 2012!

18 răspunsuri:
| Miauti a răspuns:

Sincer sa fiu nu imi dau seaman ce inseamna akippuden poate akkipuden dar nici ala nu inseamna nimic. pur si simplu nu are traducere.

akki -American Kenpo Karate International

deci e o facatura... asta nu inseamna ca naruto nu contiuna

Singura chestie interesanta ar fi un fan fiction akkipuden intitulata :

Naruto and Hinata Akkipuden: after the war

| positivity a răspuns:

Logic, când se va termina Naruto Shippuden.
Dar faza este că nici măcar nu se știe sigur dacă într-adevăr va mai apărea încă o serie.

| ryuu a răspuns:

Nu este niciun anunt oficial cum ca ar aparea sau urmatoarea serie s-ar "Naruto Akippuden".winking

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Pai nu este oficial daca va aparea.Dar dupa ce se va termina Shippuden o sa aflam.

| NoBodyCareAboutMeOrYou a răspuns:

Imi poti raspunde ca cata intrebare este asta pe categoria aceasta? Daca nu iti spun eu... Deja am facut numaratoarea asa ca astept raspunsul tau.

| BlackAngel112 explică (pentru NoBodyCareAboutMeOrYou):

Nu am numarat tongue

| NoBodyCareAboutMeOrYou a răspuns (pentru BlackAngel112):

Eu nu te-am pus neaparat sa numeri, dar vad ca puneti intrebari care s-au mai pus ca sa aveti mai multe puncte in plus. Presupun ca ai pus intrebarea sa ii enervezi pe cei carora chiar le pasa de categoria asta, corect?

| criss7784 a răspuns:

Daca stau sa cauta cred ca sunt vreo 1000 de intrebari cu "Va aparea Naruto Akippuden" acum una nu stica, nu.
Nu o sa apara Naruto Akippuden, nu scrie nicaieri nimic oficial...doar zvonuri starnite de fani. Daca Masashi Kishimoto va dori sa continue seria Naruto Shippuden vom vedea...cand se va termina.Momentan nu se stie nimic de nici un akippuden sau mai stiu eu ce.

| NoBodyCareAboutMeOrYou a răspuns (pentru criss7784):

Pai si ce a mai pus intrebarea? A pus-o la vrajeala ca sa fie acolo nu?

| BlackAngel112 explică (pentru NoBodyCareAboutMeOrYou):

Nu nu am pus-o la vrajeala chiar nu stiam.eu nu suint caunii membri care pun intrebari la vrajeala.sunt serioasa si nu vreau sa ma cert cu nimeni.nu sunt persoanacare sa pune intrebari doarca sa fie.

| carmen99 a răspuns:

Nu se stie

| Reggaee a răspuns:

Trebuie sa apara ceva, gen akippuden deoarece naruto a spus mereu ca visul lui e sa devina hokage, deci nu are cum sa se termine seria fara ca naruto sa fie hokage......ar fi ceva de tot rasulhappy

| Sergiu_Ciontos_1993 a răspuns:

Mersi pentru funda si ca sa iti demonstrez ca am zis adevarul citeste aici povestea originala naruto akippuden : https://shinobi-fansub.com/threads/naruto-akippuden-poveste-originala.1132/ cu placere lecturare placuta!

| BlazeSaga a răspuns:

Nu se stie daca o sa mai fie o continuare dar a aparut 1 ova an care naruto se lupta cu sasuke dar 1 anunt de la Masashi Kishimoto tot va aparea

| mariogolanu a răspuns:

Nu stiu crec ca va mai aparea naruto shippuden nu are cum sa nu mai apara nu aree un final cred ca Naruto Akippuden in 2015 sunt sigur dar mai sunt inca din naruto shippuden cred ca fro inca 2 3 sezoane 10 iulie 2013 anunt scris de skinz

| andy658 a răspuns:

Am auzit ca va aparea, dar nu stiu cand

| Musoiu_Alex_1994 a răspuns:

Prieteni mi-au spus ca au aparut deja 16 episoade si ca sasuke are un copil si a inventat un nou sharingan dar nu se stie daca va exista naruto akippuden

| Claudiu_Tancau_1998 a răspuns:

Musoiu_alex daca zici ca au aparut 16 eps da si noua site-u unde sa le gasim happy