| Lyanna a întrebat:

Cine stie o modalitate de a-mi cumpara cartea "Jurnalul meu", Editura Art? Am cautat pe net si preturile sunt de la 29 pana la 33 lei. Stie careva o varianta mai ieftina? Oare se gaseste pe la librarii?

2 răspunsuri:
| YONTU a răspuns:

Si eu am primele 5 volume + filmele primelor 2 volume. Si l-am cumparat din Libraria Alexandria jud. Suceava, loc. Gura Humorului cu 37-38 (nu mai tin minte) lei, dar a meritat banii!
Funda?big grin

| Codrin_Albert_1998 a răspuns:

In librarii e mereu mai scump doar le pun adaos eu am cumparat cartea cu 33 lei de la mare eu zic ca 33 lei este foarte bun