| AlexandraAndreea121290 a întrebat:

Cine stie un anime/manga calumea?

9 răspunsuri:
| IncredibleJoker67 a răspuns:

Baka to test to shoukanjuu

| AnaMariaJRock a răspuns:

Manga: The One, Noblesse, Akuma de Sorou, WONTED, Skip Beat, Hapi Mari.
Anime: Nana, Paradise Kiss, Magi, Skip Beat, Hellsing, Junjou Romantica(yaoi), Uraboku, Deadman Wonderland, Durara, Phi Brain Kami no Puzzle, D.N.Angel.etc.
Sper ca ti-am fost de ajutor.

| Reiko a răspuns:

De ce Doamne iarta-ma cand puneti intrebari d-astea nu scrieti si ce gen vreti?! Toata lumea doreste recomandari de serii anime dar nu scrieti si ce fel. Pai daca eu iti recomand aici cateva horror-uri si tie de fapt iti place shojo ( sau invers ), eu ce sa-ti fac? Raspunsul meu ar fi complet inutil. Uite, eu am citit yaoi in ultimul timp, vrei sa-ti recomand? Nu cred. De ce naiba ( scuze pentru limbaj ) nu scrieti macar un gen : actiune, drama, romance, orice! Pfiu, gata, mi-am varsat nervii :))

Acum, ca sa-ti raspund la intrebare uita-te la raspunsul meu de aici : http://www.tpu.ro/......s-profund/

| Reiko a răspuns (pentru Reiko):

Scuze pentru ca n-am mai stat sa le scriu din nou, am consider inutil efortul din moment ce am mai raspuns la o intrebare asemanatoare, asa ca ti-am dat link-ul. Si din nou scuze ca mi-am varsat nervii pe tine dar majoritatea celor care cer recomandari nu spun si genul iar mai tarziu se trezesc ca multe raspunsuri primite nu sunt pe gustul lor.

| AlexandraAndreea121290 explică (pentru Reiko):

Ok scuze ca nu scriu genul. in fine, de obicei actiune, dar merg si restul

| UnVis a răspuns:

SAO-Sword Art Online
Death Note
Naruto toate sezoanele
Ao no exorcist
DN Angel
Mirai Nikki
Devil my cry
Vampire Kinght
Astea mi -au placut cel mai mult!

| SunStar117 a răspuns:

My boyfriend is a vampire -- e foarte tare manga, ti-l recomand!