| ButterflyButterfly a întrebat:

Cine stie unde se afla sediul unde s-a creat anime-le naruto shippuden? si cine sunt creatorii? au ei o adresa de mess/ skype? as vrea sa le multumesc extrem de mult pentru crearea acestui anime. ii respect din inima! funda.

Răspuns Câştigător
| HouseHouse a răspuns:

Nu poti sunt din japonia.Creatorul naruto manga este Masashi Kishimoto.Manga este cartea sau volumele dp care se fac animeurile.

6 răspunsuri:
| Miauti a răspuns:

Producers: Studio Pierrot, TV Tokyo, Aniplex, Viz MediaL

Authors: Kishimoto, Masashi (Story & Art)

http://en.wikipedia.org/wiki/Naruto

| Azµre a răspuns:

Mă bucur că cineva de acolo de sus a schimbat categoria!

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

De fapt, Naruto erau benzi desenate. Majoritatea anime-urilor sunt facute dupa benzile desenate. Ai ales categoria "semi-perfecta".
Copilu' google-ul este la dispozitia ta 24/24, cauta si vei gasi orice informatie despre desenele tale. Citeste cine a creat manga, e din '90 si ceva. Autorul este altcineva, producatorii sunt altii. Si nu au asa ceva, dar, daca vei cauta pe google, vei gasi site-uri fan base adica pentru fani inraiti ca tine. Vei gasi acolo cu siguranta o adresa de mail, dar in nici un caz, nu vei discuta cu cine vrei tu personal.

| facepalmlol a răspuns:

Dar chiar la categoria asta ti-a alunecat mana!

| Simina1066 a răspuns:

Eu chiar nu inteleg ce a facut saracul om de ati sarit toti in capul lui, din cate stiu eu Naruto e oricum si o manga deci care e problema?
In plus sunt foarte multi care se uita la acest serial, inclusiv eu si acesti oameni nu incalca in nici un fel legile bunului simt. Daca nu vreti sa ajutati nu va mai bagati, mai rau deranjati.
Cat despre intrebarea ta, nu cred ca ai cum sa iei legatura cu ei din mai multe motive, imi pare rau pentru asta!

| facepalmlol a răspuns (pentru Simina1066):

"Am sarit pe ea" cativa pentru ca intrebarea a fost postata inainte la "Dragoste si sex" nu la "Benzi desenate".
Pe la "Adolescenti" mai zici, treaca-mearga, dar acolo, frate, deja e culmea!