| Kanpeki a întrebat:

Stie cineva cum se va termina anime-ul Naruto Shippuden? Va rog, spuneti-mi. Sunt foarte curios big grin

Răspuns Câştigător
| 3thera a răspuns:

Nu, nimeni nu stie. Daca nici manga care e cu mult inaintea anime-ului nu s-a terminat...presupun ca nici creatorul Naruto[Masashi Kishimoto] nu stie.
Urmareste episoadele si citeste manga si ai sa vezi.

6 răspunsuri:
| lol1232 a răspuns:

Nimeni nu stie ce se va intampla si eu astept cu nerabdare si nu pot sa imi dau seama deloc laughing

| AlerimxD a răspuns:

Dacă vrei să vezi ce se va întâmpla poţi să te uiţi la manga, pentru că este cu mult înainte, iar episoadele sunt la fel. Dar încă nu s-a terminat...
Fratele meu îl urmăreşte de 3 ani şi tot aşteaptă să se termine. Xoxo.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Eu ma uit la naruto de 4 ani de zile si dabea le astept si nu o sa fie doar 220 de ep o sa fie mai multe dabea astept

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Io urmaresc naruto de 4 ani de zile si nu o sa fie din shippuden numai 220 o sa fie mai multe dabea astept happy

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Pai masashi in inteviu a zis ca ne da un indiciu... daca o sa fie ultim batalie in naruto shippuden cu sasuke 2 dintre personajele principale vor muri
Eu zic ca alea vor fi sasuke si sakurathinking

| Mhjua a răspuns:

Naruto Shippuden din cate stiu eu are 220 episoadehee hee
deci cam prim mai o sa fie gata. asa cred:d