| genokillers121 a întrebat:

Cine vrea sa faca parte din stafful unui site anime, ce trebuie sa face e doar sa posteze anime doar atat insa daca vrea cineva sa devina traducator, verificator sau encoder ar fi minunat daca vrea sa se alature cineva
Apropo eu sunt traducator si Adimistrator pe site-ul mirror-evolution,
Insa mi-am facut si eu propriul site: si am nevoie de staff,
Intra-ti pe site-ul http://anime-online-ro.clan.su
si lasa-ti un mesaj pe chat cu ce vreti sa face-ti pe site

5 răspunsuri:
| ryuu a răspuns:

Intrebare.
De ce folositi acelasi web design ca http://a-evolution.com/?
Ce, ati ramas in pana de idei?

| genokillers121 explică (pentru ryuu):

Fondatorul i-a dat numele nu am fost eu happy, in numele site-ului n-am avut nici o implicare pentru ca am fost inactiv un timp, si inca ceva il legatura cu tema site-ului n-am nici o legatura el a pus-o eu nici macar n-am stiut de ea happy, site-ul mai are putin si ajunge o copie a site-ului a-evolution happy pacat

| dragoshudita a răspuns:

Eu as vrea!

| genokillers121 explică (pentru dragoshudita):

Atunci esti bine venit intra pe site si fa-ti un cont

| XxXLoL1xXx a răspuns:

Eu; 3 traducator