| genokillers121 a întrebat:

Cine vrea sa faca parte din stafful unui site anime, ce trebuie sa face e doar sa posteze anime doar atat insa daca vrea cineva sa devina traducator, verificator sau encoder ar fi minunat daca vrea sa se alature cineva

Apropo eu sunt traducator si Adimistrator pe site-ul mirror-evolution,

Insa mi-am facut si eu propriul site: si am nevoie de staff,

Intra-ti pe site-ul http://anime-online-ro.clan.su

si lasa-ti un mesaj pe chat cu ce vreti sa face-ti pe site

1 răspuns:
| adisise a răspuns:

Ajut eu daca e. Doar ca nu stiu japoneza. Doar engleza si franceza