| Rafael_Toth_1981 a întrebat:

Cinr imi poate spune niste anime-uri care seamana cu yosuga no sora, monster musume, high school of the dead sau high school dxd, astea le-am vazut si mi-au placut si vreau sa gasesc unele asemanatoare

5 răspunsuri:
| damnedwolf a răspuns:

Gen dxd
freezing, sekirei, campione, zero no tsukaima, ladies vs butlers, ichiban ushiro no daimaou, rosario vampire cred ca astea sunt cele mai bune
vizionare placuta

| Rafael_Toth_1981 explică (pentru damnedwolf):

Am vazut rosario+ vampire si a fost foarte jmecher
Daca ar fi sa faci un top 3 din astea care leai zis cum ar fi?

| damnedwolf a răspuns (pentru Rafael_Toth_1981):

Deci toate sunt foarte faine animele
dar primul ar fi zero no tsukaima ca ii singurl care are un final si ultimul ar fi freezing ca sez 2 mi s-a parut de rahat

| Este12 a răspuns:

1.Anagami SS
2.Aki Sora
3.Kiss x sis
4.Boku wa Imouto ni Koi wo Suru

| Rafael_Toth_1981 explică (pentru Este12):

Mai sti altele ca kiss x sis? Daca da o sa ma uit si daca imi place iti dau funda