| Stroe_Gabriel_1999 a întrebat:

Heii, vreau si eu un anime cat mai apropiat de High school dxd.Vreau sa fie ecchi si sa aiba si actiune. Daca se poate sa fie din acela tipic ( un baiat,, erou" intre mai multe fete respectiv baieti.)Ps.Am vazut High school of dead. Funda :*** Ahhh si sa fie cat mai multe...Ms de ajutor

Răspuns Câştigător
| ryuu a răspuns:

Salut!
- Dakara Boku wa, H ga decinai
- Ichiban Ushiro no Daimaou
- Sora no Otoshimono (2 sez)
- Sekirei (2 sez)
- Zero no Tsukaima (4 sez)
- Rosario + Vampire (2 sez)
- Omamori Himari
- Freezing
- Shuffle!
- Boku wa Tomodachi ga Sukunai
- Negima!
- Maburaho

Vizionare placuta!winking

| Stroe_Gabriel_1999 explică (pentru ryuu):

Mersi tongue sora no otoshimono l-am vazut si la rosario+vampire si zero no tsukaima ma uit. Sun misto dar nu mi se par asa ecchi. Ms oricum tongue

1 răspuns: