| YukiLove a întrebat:

Cititi manga? Daca da spuneti-mi va rog care este genul vostru preferat, cum ar arata personajul masculin ideal si cum ar arata personajul feminin ideal. Mersi mult, va dau fundita.happy

4 răspunsuri:
| Miauti a răspuns:

Da citesc, iar genul preferat e cel misterios...

http://miauti.blogspot.com/

| BeastMaster a răspuns:

Mie imi plac shoujo. Pentru mine personajul feminin ideal trebuie sa arate cat de cat cu mine... ceva in genul lui yuki. Iar masculin..nu prea stiu conteaza doar sa arate bine, ca cei din Vampire Knight, Aido, Senri, Rido(nu conteaza ca e ala rau, mie tot imi place cum arata).

| BadxGood a răspuns:

Hi, genul meu preferat de manga e yaoi, personajul ideal orice gen ar fi el trebuie sa aiba un caracter puternic, cand of dark, si sa fie frumos: Sasuke, Zero, Kaname, Mizukage happy

| BadxGood a răspuns:

Scuze pentru greseala, nu stiam ca nu pot scrie in engleza pentru ca imi corecteaza automat prin cuvinte in romana laughing