| Alihakunamatata a întrebat:

Continuati sintagma:"Prietena mea e atat de romantica ca nici.". cel mai amuzant raspuns primeste funda! big grin

Răspuns Câştigător
| kevin2oo a răspuns:

Prietena mea e atat de romantica ca nici nu ma lasa sa vorbesc cand imi e rau si are grija de mine cu cea mai mare atentie.
Prietena mea e atat de romantica ca nici nu ma lasa sa respir cand o sarut pentru ca ea vrea mereu mai mult...si mai mult ...si mai mult.
Prietena mea e atat de romantica ca nici nu ma lasa sa-mi iau singur sticla de suc.
Prietena mea e atat de romantica ca nici nu-i mai tace gura cand vine vorba sa-mi spuna cat de special sunt.
Prietena mea e atat de romantica ca nici nu am putut-o suporta cat de romantica a fost pe vremuri. big grin

18 răspunsuri:
| CrowUp a răspuns:

Prietena mea e atat de romantica ca nici cel mai mic sfarc din par nu o poate intrece.
Prietena mea e atat de romantica ca nici balbaielile nu-i sunt de ajuns.
Prietena mea e atat de romanica, ca nici Kelly Rowland nu-i mai buna.

| Deleb a răspuns:

laughing Prietena mea e atât de romantica încât m-a făcut sa trag apa la toaleta pentru prima oara.

| poliku a răspuns:

Prietena mea e atat de romantica ca nici daca ma mai nasc odata n-o sa mai gasesc o carpa ca ea plus ca ultima data am sters masa cu ea si a fost asa de buna cu mine:X incat imi venea sa o arunc la gunoi de fericire.

| shanela a răspuns:

Ca nici eu nu-s asa de romantic cand imi bag degetu in naslaughing...mujto nu?

| IulyaN_2743 a răspuns:

Prietena mea e atat de romantica ca nici Bianca Dragusanu nu o intrece!laughing)

| bebelusa003 a răspuns:

Prietenul meu e ata de romantic ca nici nu mai vad unde sa vars...big grin

| CяﻵsŁﻵηε a răspuns:

Prietena mea e atat de romantika ca nici nu am timp sa intru pe usa, ca imi si desface nasturele de la kamasalaughing

| CяﻵsŁﻵηε a răspuns:

Prietena mea e atat de romantika ca nici nu am timp sa intru pe usa, ca imi si desface nasturele de la kamasalaughinglaughing

| CяﻵsŁﻵηε a răspuns:

Prietena mea e atat de romantika, inkat nici nu intru bine pe usa, si imi desface kravatalaughing

| Sheisshe a răspuns:

Prietena mea e asa romantika ca nici nu se atinge de mine ed frica sa nu ma piardalaughing

| Ingeras_3373 a răspuns:

Prietena mea e atat de romantica ca nici nu mai stiu cum ma cheama.

| noktambul a răspuns:

Prietena mea e atat de romantiCa ca nici cacofoniile nu o deranjeaza!

| smileKiller a răspuns:

Prietena mea e-atat de romantica incat gatesste fiecare mancare cu petale de trandafiri si sapunuri aromate

Răspuns utilizator avertizat
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Prietena mea e atât de Rromantică CĂ nici nu am scris bine "romantică" sau "româncă".

| IWillNotBeFalseInWhoIAmAsLongAsBreathe a răspuns:

Cand se scobeste in nas nu mi se pare scarbos

| suceveanu a răspuns:

E atat de romantica incat a ales cel mai select restaurant din tara si tot ea a platit consumatialaughing

| Maddylina a răspuns:

Prietenul meu e atat de romantic ca nici creierul unui purice nu se compara cu al lui.
Prietenul meu e atat de romantic ca mananca multa fasole si nici macar nu are bunavointa sa iasa afara si cand intri in casa zici ca e la WC.