| WhiteWolf7 a întrebat:

Credeti ca daca-mi voi denumi blogul "martorii lui Iuda", o sa-mi sara vreo secta sau vreun fanatic in cap?(da, stiu nu e nimic comic in intrebarea mea, dar altundeva nu stiu unde sa o postez)

4 răspunsuri:
| mortallx a răspuns:

Oricum ti-ai numii blogul,peste tot sunt fanatici de iti sar in cap, asa ca fac cum vrei, cui o sa-i placa ce-ai scris o sa citeasca.

| WhiteWolf7 explică (pentru mortallx):

Nu ma refeream la comentarii, ci daca nu cumva ma trezesc cu ei la usa sa ma linseze sau mai stiu eu ce dracu chestii de genul asta, ca, cu saritu in cap la figurat, nu am nimic impotriva, da la propriu, ma cam deranjeaza ideea si nu m-ar surprinde

| DeeaUcideVisse a răspuns (pentru WhiteWolf7):

Stii ca exista categoria religie straight face...

| WhiteWolf7 explică (pentru DeeaUcideVisse):

Nu doar ca faza e ca acolo o sa-mi sara fanaticii de pe categorie in cap...pana lu Hector n-am chef sa ma cert acum cu toata gloata crestina.