| BlackAngel112 a întrebat:

Credeti ca Hinata va fi cu Naruto? Ea i-a spus lui Naruto in Naruto Shippuden ca il iubeste.Ce credeti? Eu cred ca cuplul NaruSaku nu va exista ni nici nu as vrea.O admir pe Hinata si mi-as dori ca ea sa fie cu Naruto.

17 răspunsuri:
| birdie14 a răspuns:

Hai să încep prin a spune că Naruto nu este un anime romance! Deci fără cupluri.Dar într-o altă ordine de idei, Naruto şi Hinata nu vor fi vreodată împreună.De ce? Naruto are 220 episoade, Shippuden are 285 şi vor mai urma.iar manga are 607 capitole.şi desigur vor mai fi, iar ideea e că după atât de mult timp Naruto nu a dat niciun semn că ar plăcea-o pe Hinata într-un mod romantic.Şi deşi la fel ca şi tine, nu sunt o fană NaruSaku(îi văd doar foarte buni prieteni, doar atât!), se pare că acesta este singurul cuplu care ar putea avea loc în Naruto..deşi mă îndoiesc.Şi cam aşa stă treaba.

| positivity a răspuns:

Păi hai să-ţi spun un "mic secret".
Hinata îl iubeşte pe Naruto de când era mică, chiar dacă a ţinut asta secret până la lupta cu Pain. Dar, Naruto, o consideră pe Hinata doar o bună prietenă, pentru că el o iubește cu adevărat pe Sakura. În plus, Sakura este complet îndrăgostită de Sasuke. Iar Sasuke, este complet obsedat de răzbunarea sa, şi nu prea are timp de fete.
De aici, ce rezultă? Dacă Hinata -> îl iubeşte pe Naruto -> el o iubeşte pe Sakura -> dar ea este îndrăgosită de Sasuke -> iar el este încurcat în propria sa lume a răzbunării => că nici un cuplu nu prea are şanse.
Dar, dacă ar fi, să ne gândim departe de anime ci doar în lumea NarutoFan, ar exista multe șanse pentru NaruSaku, deoarece Sakura ar putea minţi că îl iubeşte pe Naruto, iar Naruto fiind îndrogostit de ea, ar crede-o, şi aşa suntem martori la un nou cuplu

| SoundWaveR a răspuns (pentru positivity):

Iarr o iei cu " hai sa-ti spun un mic secret laughing)))))))))))))))))))))))))

| positivity a răspuns (pentru SoundWaveR):

Am dat coppy-paste la un vechi comentariu de-al meu.
Nu era logic?

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Pai..Naruto o iubeste pe Sakura, Sakura pe Sasukeoh go on..si nu cred ca va fistraight faceadica cine stie poate va fi, dar Naruto inca o crede o prietena foarte buna.Eu sper sa fie cu Naruto:*

| BlackAngel112 explică (pentru anonim_4396):

happy e mult de dezbatut pe aceasa tema!

| anonim_4396 a răspuns (pentru BlackAngel112):

Mdahappy.Dar na.

| SoundWaveR a răspuns:

Eu cred va fi ceva intre Naruto si Hinata... Mai vedem... Positivity nu e adv. Pt ca Sakura deja la mintit pe Naruto si el si-a dat seama ca s-a prefacut a si zis in ep 212 naruto shippuden

| BlackAngel112 explică (pentru SoundWaveR):

happy Ma bucur ca exista cineva care gandeste ca mine laughing

| SoundWaveR a răspuns (pentru BlackAngel112):

Da gandesc la fel... SI stiu ca o sa fie impreuna pentru ca La lupta cu pain Naruto Cand a aflat ca Hinatei Ii place de el si Pain a ranito sa infuriat mult mai rau Decat In lupta Hinatei CU Neji

| JuriQuinn a răspuns:

Sunt total de acord ca hinata sa fie cu naruto sunt un cuplu mai mult decat perfect

| Moniix0 a răspuns:

Eu una din păcate nu cred că dragostea Hinatei va fi împărtăşită sad Şi chiar îmi pare foarte rău pentru ea. dar Naruto momentan pe primul loc se pare că pune întoarcerea lui Sasuke şi dragostea lui pentru Sakura :X. + alte chestiiwinking. Dar hinata rămâne o prietenă dragă love struck
Treaba este cam complicată :-s

| BlackAngel112 explică (pentru Moniix0):

Ai dreptate e pacat de hinata sad

| ßee_ße_1993 a răspuns:

Hinata Hyuuga:
Hinata este o membră a clanului Hyuuga din ramura principală și o membră a echipei opt. Ea este îndragostită de Naruto în secret de când s-au cunoscut la academie. Are aceste sentimente fața de el deorece acesta este cel care i-a arătat calea de a deveni un ninja bun și a impresionat-o cu optimismul și încrederea în sine. Se antrenează din greu pentru a-i putea dovedi tatălui ei si verisorului ei de ce e în stare pentru că a desmoștenit-o pe aceasta când era încă la academie(fiind fiica cea mare, ea avea dreptul la moștenire, și nu sora ei cu 5 ani mai mică, Hanabi Hyuga). Progresul ei însa ne este arătat mai târziu în seria Naruto. Hinata este luata în grijă de Yuuhi Kurenai, senseiul echipei 8, care mai târziu îi devine profesoară. Tatăl ei își dă seama de potențialul sau ca ninja la sfârșitul primei părți și astfel se ocupă mult mai mult de antrenamentul său. Verișorul său, Neji o detestă la început din cauza invidiei cum că ea este în ramura principală iar el nu. Hinata este o fată extraordinar de timidă și este în stadiul de leșin în preajma lui Naruto(leșina de multe ori în fața lui, din cauză că el se apropie prea mult.) Hinata roșește mereu când Naruto este prin preajmă și îi vorbește. Comportamentul ei este considerat de Naruto ciudat, în ciuda faptului că el o consideră simpatică. În seria Naruto ea nu este capabilă sa își destăinuie sentimentele față de Naruto, dar atunci când acesta parasește satul ea își jură că o sa devină mult mai puternică atunci când Naruto se va întoarce. În seria shippuden vedem o Hinata în stadiul de chuunin, mai mare și mai matură (chiar dacă Kiba îi zice că nu s-a maturizat). În seria manga ea însfârșit își destăinuie sentimentele pentru Naruto la sfârșitul unui monolog pe care îl ține în dorința ei de a-l proteja de Pein(liderul Akatsuki) care dorește să îi fure vulpea cu 9 cozi. Își face apariția pentru prima dată în seria Naruto în episodul 1, iar în Shippuden în episodul 33. Este născută pe 27 decembrie în zodia capricornului. În seria japoneză vocea ei este interpretată de Nana Mizuki.Kishimoto a spus intr-un interviu ca o va lasa pe Hinata sa fie cu Naruto. Citiţi. Veţi înţelege ceva, cred. Asta e de pe Wikipedia. Şi am văzut interviul (Ultima propoziţie), doar că nu-l mai găsesc.

| PuscaDorina99 a răspuns:

Eu sincer cred, sper deoarece Hinata a fost mereu acolo pentru naruto mereu la privit din umbra, eu tin la Sakura si la Hinata eu sper ca Kisimoto sa sa razgandeasca in privinta cuplurilor si sa fie Naruto cu Hnata si Sasuke cu Sakura In final mi-as dori foarte mult sa fie si chiar daca multi spun ca Hinata nu se potriveste cu Naruto deoarece Hinata e timida nu e ce cauta Naruto ca el s-ar potrivi cu Sasukre etc.GRESITI deoarece si in viata reala nu se stie ce va fi si se mai spine contrariile se atrag... asta e fix parerea mea si nu o sa mi-a schimb ori ce miar sp altii.Chiar daca la sfarsitul animului NARUTO el nu o sa fie cu Hinata nu o sa ma supar deoarece in mintea si inima mea ei doi o sa fie impreuna :*

| Anuta2506 a răspuns:

Uite dupa cum au spus si ceilalti nu este de tip romance.Naruto a inceput sa aiba sentimente subtiri pentru Hinata dar nefiind de tip romance nu prea cred ca vor fi impreuna dar si eu sper ca, cand se va termina razboiul sa se intample ceva intre ei doi.

| MayRaim a răspuns:

Pai ma gandesc cam asa
: Daca Naruto ar fi cu Hinata... Sakura ar fi cu Sasuke...Dar nu imi place cuplul astahappy Asa ca vreau ca Sasuke sa fie cu Ino :p Si Sakura, nu stiu. Poate cu Sai big grin