| товарищ a întrebat:

Credeti ca (,) Kakahi va supravietui? Obito i-a dat-o bine...

11 răspunsuri:
| birdie14 a răspuns:

Nu ştim încă sigur.Am văzut doar o singură imagine unde unul îl înjinghia ce celălalt.E cam stupid să începem să tragem concluzii pripite. Ştiu că Obito este oarecum imortal, dar asta nu înseamnă neapărat că nu există o modalitate de a-l opri şi că Kakashi nu o poate descoperi. Până la urmă fiecare lucru, fiecare om are slăbiciunile lui.Cât despre Kakashi, pentru că despre el întrebi, nu ştiu ce să zic. Înainte de capitolul 635 aş fi spus că nu mai are şanse chiar dacă e persinaj principal, deoarece a mai murit o dată şi a fost reînviat, şi că povestea ar fi prea trasă de păr.Dar după miraculoasa vindecare a lui Tsunade, care nu este chiar un personaj principal, mă gândesc că la fel i s-ar putea întâmpla şi lui Kakashi.

| товарищ explică (pentru birdie14):

Mai stii... Ce spui tu e foarte adevarat dar totul e posibil. Daca Masashi de gandeste sa lanseze vreo bomba ar fi cam rau... Mai stii faza cu Jirayia? Parea a mai trai mult, dar a fost invins imediat si a avut o moarte cam urata. Poate si Kakashi va fi invins de,, prietenul '' sau, acum sa vedem.

| Cristian2003 a răspuns:

Sigur Kakashi va supravietui pentru ca este un ninja foarte puternic

| UnVis a răspuns:

Ma gandesc ca va supravetui, e un ninja foarte bun, si animeul ar fi mai trist fara el sad

| OtakuForever a răspuns:

Speram, este un ninja puternic, asteptam ce va apara in manga si ce idei m-ai are Kishimoto, oricum orice e posibil, nu uitati ce sa intampalt cu Neji.
La revedere si asteptam numarul urmator.

| товарищ explică (pentru OtakuForever):

Sa-l odihneasca Jashin in pace... Sunt zvonuri de mai demult ca cineva drag lui Naruto moare.

| OtakuForever a răspuns (pentru товарищ):

Sper sa nu fie cum spui tu, dar oricum daca moare, nu stiu pe cine sa fiu suparata, pe Obito sau pe Kishimoto. Sper, daca nu-l omora Kakashi macar Naruto sa faca ceva in privinta lui Obito.

| Sarai a răspuns:

Speer din suflet, este unul dintre personajele mele preferate sad

| AnneSweet a răspuns:

Eu cred ca da imi place personajul Kakashi laughing

| Alezuza a răspuns:

Sigur va supravietui doar e Kakashi happy

| Alezuza a răspuns:

Pate nu moare Kakashi poate moare capitanul Yamato oricum nu se mai aude nimic de el nici in manga nici in animeu :/