| LoStEyEs a întrebat:

Credeti ca sirenele sau extraterestrii exista? La urma urmei sunt si ele vietati.

Răspuns Câştigător
| AskLex a răspuns:

Da orice e posibil daca exista ingeri, sfinti.e posibil sa existe si ele si alte fiinte supranaturale.E ca si cu Dumnezeu nu il vezi dar sty ca e acolo undeva.D extraterestri e mult mai sigur ca exista am vazut si documentare pe Discovery.m bukur daca am putut sa te ajut cu ceva big grin big grin

3 răspunsuri:
| LuCi82820 a răspuns:

Sati spun mai clar nuuuuuuuuuuuuuuuuuu existaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaa sireneeeeeeeeeeeee nici extraterestriiiiiiiiiiiiiiiiiiii

| AskLex a răspuns:

Da orice e posibil.ca atata cat exista ingeri, sfinti etc, trebuie sa existe si ele ca, chiar daca nu crezi ca e posibil totusi exista. ca si cu Dumnezeu nu l-ai vazut dar sty ca e acolo...big grin big grin

| oOSaritaOo a răspuns:

Taci mă, să nu te audă zeii.