| mirunette a întrebat:

Voi credeti ca exista extraterestrii

9 răspunsuri:
| Razvan a răspuns:

Singuri nu suntem asta e clar. Dar de aici si pana a ajunge la concluzii bazandu-ne pe desene animate ca extrateristii sunt verzi, au sasa cai(sasa capete adicalaughing)au 3 ochi, 2 guri si 8 lanturi de aur la gat e mare diferentawinking

mumoasa
| mumoasa a răspuns:

Eu una nu prea cred happy

| cornel a răspuns:

Poatethinking

| c0rn3l1uss a răspuns:

Poate

| Orannginna a răspuns:

Daa! Sunt verzi, cu capu' mare, 6 picioare si ochi gigantici! Or sa ne invadeze lumeaaaa

Serios acum, raised eyebrows?

| andrei123 a răspuns:

Da, vezi ca eu in fiecare seara la 12 ma transform in extraterestru si daca ma superi cine stie cum ajung la tine si atunci sa vezi ce mai crezi in extrateresti! e bine ca nu mananc oameni dar daca nu esti cuminte fac o exceptie! sincer eu nu prea cred in extraterestii dar niciodata nu poti stii daca exista sau nu

Răspuns utilizator avertizat
| mirunette explică:

Eu cred doar 40% in existenta lor da cine stie poate in alta galaxie exista ca universul este enorm

| maria12345678910 a răspuns:

Nu exista daca esti credincios, dar daca esti de alta religie. ok?