| Nightqueen_4559 a întrebat:

Credeti ca exista extraterestrii?

Răspuns Câştigător
| HinoKahoko a răspuns:

Orice exista daca credem ca exista. I mean, of course they exist. am auzit ca americanii chiar au gasit o nava si 2 aliens in ea numai ca erau morti. oricum, da, cred.

8 răspunsuri:
| ioana1704 a răspuns:

Crezi ca suntem singuri in univers? desigur ca exista!

| Natashha a răspuns:

Logik-nu

| ArcticMonkey a răspuns:

Pai cum existam noi e posibil sa existe si ei...Nu e exclusa varianta asta deloc

| WR104 a răspuns:

Nu conteaza ce credem noi, logica ar spune ca da.

| Boog a răspuns:

Nu stiu de ce dar cred in extrateresti tongue. dar daca nu ma insel marilyn monroe a fost omorata pentru ca stia prea multe despre estraterestrii.

| SensS a răspuns:

In secolu 29 sa gasit o nava de 8 km. lungime si 500m latime pe luna.cu compartiment pentru alt nave mai mici.winking subiectu a fost strict secret.da' tot s-a aflat au dat si in ziar

| dorinyo a răspuns:

Poate sunt.

| OfflineOk a răspuns:

Exista,dar sunt pe alta planeta,nu sunt pe pamant,pentru ca:
se numesc extraterestrii deoarece ex-inseamna aici ca nu sunt si tra vine de la tera care inseamna pamant,deci:
nu sunt pe pamant dar sunt altundeva,poate pe jupiter, poate pe marte, poate pe neptun etc.