| opacatoasa a întrebat:

Cu ce as putea indeparta stratul de super glue de pe unghii?laughing fara sa mi le deteriorez prea tare.

6 răspunsuri:
| BudăSpiritOfVengence a răspuns:

Cu ppppppppuuuuuuu
piiiii
puuu
pila

| TheGrayWolf21 a răspuns:

Nu e comic dar pune pipi sau otrava de soareci sa daca nu mere foloseste asa
pui la cuptor 5 min fulgi de ciocolata bicarbonat otet niste drojdie banana saliva muci niste suc si multa multa dragste
apoi de dai cu ea (nu trece da vreau sa vad ce se intampla laughing)

Răspuns utilizator avertizat
| Bee123 a răspuns:

Cu apa calda!

Răspuns utilizator avertizat
| Deedii a răspuns:

Spala`te cu apa calda [Pune in apa si nuste sare sau sare de lamaie]
Funditzsa?smug