| товарищ a întrebat:

Cu cine ati asemana urmatoarele personaje Naruto cu persoane din showbizz-ul romanesc sau de peste hotare?
- Sasuke Uchiha
- Hinata Hyuga
- Shikamaru Nara
- Naruto Uzumaki
- Pain
- Deidara
- Sai
- Tsunade Senju
- Obito Uchiha
- Madara Uchiha
- Tenten
- Rock Lee
- Killer Bee
- Jiraiya
- Sakura Haruno.
( Mai adaugati daca aveti opinii si la sfarsit va voi zice varianta mea, cu oameni adaugati )

12 răspunsuri:
| Deriol a răspuns:

E aiurea intrebarea asta, parerea mea, adica acestea sunt doar niste personaje desenate de un creator de manga (Masashi Kishimoto), trasaturile lor fizice si morale sunt inventate tot de el, deci.

| товарищ explică (pentru Deriol):

^.^ Este doar o intrebare inocenta pusa din cauza plictiselii.

| pumba875 a răspuns:

Sasuke s-ar asemana cu Fuego sau Justin Bieber, in primul rand pentru ca are o voce naspa si canta foarte fals Barbie Girl si in al doilea rand pentru ca si el e gay ca si JB si Fuego.

| товарищ explică (pentru pumba875):

Give me five. De cate ori nu i-o fi dat la **** lui Kabuto sau Oro? thinking Cine stie cate lui Obito cand erau in caverna aia. rolling on the floor))))))

| Sarai a răspuns (pentru pumba875):

laughing) genial

| pumba875 a răspuns (pentru товарищ):

Lu Kabuto i-a dat de sute si mi de ori, dar lui Orochi-sama nu i-a dat niciodata pentru ca nu l-am lasat eu! I-am spus lui Sasuke ca daca sare sa-l bata pe Orochi-sama, o sa-i postez jurnalul online si asa Sasuke nu mai zice nici mr in fata mea, ii e frica de mine!devil

| товарищ explică (pentru pumba875):

Kabuto... ce-ti mai place p***. Ce scria in jurnalul lui? :3

| pumba875 a răspuns (pentru товарищ):

Nu-ti spun ce scrie in jurnalul lui sasuke pentru ca e secret de stat national!

| товарищ explică (pentru pumba875):

:< Il iubeste pe fi-miu?

| pumba875 a răspuns (pentru товарищ):

Te referi la Naruto? pe Naruto il plac doar ca amic, dar mai mult nu.-_-

| товарищ explică (pentru pumba875):

;'o Cine e iubirea lui nestemata? *ehm*

| pumba875 a răspuns (pentru товарищ):

Cred ca Sakura sau Hinata.nu ma intreba pe mine! intraba-l pe el!