| anunknownmjfan a întrebat:

Sunt fan Naruto si ma intrebam daca imi puteti da topul personajelor voastre preferate...happy
Aici sunt ale mele:
Personaje mici:
B:
5.Choji
4.Kiba
3.Shikamaru
2.Naruto
1.Neji
F:
5.Ino
4. Tenten
3. Temari
2.Sakura
1.Hinata
Personaje mari:
B:
5. Orochimaru
4.Asuma
3. Kakashi
2. Jiraiya
1.Itachi
F:
Tsunade(ea e singura dintre personajele mari feminine pe care o apreciez in mod specialtongue)

4 răspunsuri:
| Cherilyn a răspuns:

Hei! Uite topul meu:
1. Gaara
2. Naruto
3. Pein [pacat ca a murit sad ]
4. Sakura
5. Hinata
6. Kakashi
7. Bee
8. Tsunade
9. Temari
10. Shikamaru

| ellena3322 a răspuns:

Mia celm mai mult im place de naruto orice ce face oricie zice naruto e la puterelaughing si daca sunt fata ma uit j eu

| speed17 a răspuns:

1. sasuke uchiha
2. uchiha madara
3. naruto uzumachi
4. pain(nagato)
5. hatache kakashi
6. itachi uchiha
7. deidara
8. sai
9. gara
10. neji

| Jachy a răspuns:

Si ce daca esti fata? eu sunt fata si urmaresc filme de actiune ca sandokan, naruto si multe altele in fine, uite topul meu>>>>
HINATA
naruto
sasuke
tsunade
yakumo
jiraya(e amuzant cand tsunade il prinde ca se uita la ea cand se dezbraca)
neji(moare in 614)
lee
gai sensei
oleaca de sasuke(e frumos)
ino