| teo530 a întrebat:

Cum ar fi fost daca Kabuto ar fi reusit sa obtina ADN-ul lui Jiraya ca sa-l invie cu ENDO TENSE si sa-l puna sa se lupte cu Naruto? Ce lupta tare ar fi fost daca s-ar fi luptat amandoi pe modul eremit nu?

Răspuns Câştigător
| DeDeDeeaSweety a răspuns:

Interesanta intrebare. Cred ca am putea sa ne dam drumul la imaginatie. Dar daca ar lua de la primul emir carea avea creatura cu 10 cozi?

1 răspuns:
| teo530 explică (pentru DeDeDeeaSweety):

Asta e deja alta treba laughing nu poti compara primul eremit cu jiraya sau naruto.