| ionutz18boss a întrebat:

Pentru fanii Naruto Shippuuden!:X

Pe cine o sa invie Kabuto? Vreau lista completa! Dau funda!big grin

4 răspunsuri:
| irbis a răspuns:

Cel mai bine e sa urmaresti anime-ul, dar o sa-ti spun ca pe viitor, for fi inviati ca inamici oameni foarte periculosi, si destul de multi.

| armanu a răspuns:

La ce episod ai ramas?

| ionutz18boss explică (pentru armanu):

Sunt la 79, dar sunt foarte curios sa aflu de acum, cati din membrii Akatsuki inviebig grin

| armanu a răspuns (pentru ionutz18boss):

Eu sunt la zi cu episoadele, sunt la 169. Va invia peste 100.000 de oameni. Printre care si cei care erau sensei si au murit, sau hokage, tsukikage, raikage, etc. Si multi alti indivizi periculosi din trecut. Urmareste episoadele pe www.animekage.com BAFTA