| BlackRaven45 a întrebat:

Cum e anime-ul Spice an Wolf? Merită continuat? Am văzut primul ep dar nu mi se pare cine ştie ce. Totuşi are 2 sezoane. A avut succes. Dar eu tot nu înţeleg de ce. thinking

2 răspunsuri:
| neca a răspuns:

Mai uitate la unu sau doua episoade si hotaraste da ca merita sa vezi animeu doar pentru personaju principal si fata lup. mai trziu in anime povestea va ajunge la multe subiecte de marcheting, subiecte precum cerere si oferta, taxe, strategi de marchet etc (suna plictisitor dar animeul abordeaza subiectele astea intr-un mod mai dramatic)
primul episod nu acapareaza tot stilul animeului deci cum am zis mai sus mai uitate la cateva episoade si decide singur

| Mada606 a răspuns:

Daca l-ai inceput eu zic ca merita sa il continui