| iusty12 a întrebat:

Cine stie un anime sau mai multe despre o fata lup in afara de Spice and Wolf ca l-am vazut. Dau fundita.winking

4 răspunsuri:
| irbis a răspuns:

Nu stiu de alte anime cu fete lup, dar mai sunt unele cu fete asemanatoare: Utawarerumono, Wagaya no Oinari-sama, Asobi ni Iku eu, Dog Days. Mai e de asemenea si Wolf's Rain (lupi dar nu fete lup).

| irbis a răspuns (pentru irbis):

P.S. Asobi ni iku y o (fara spatiu inte y si o). Site-ul vede asta ca o greseala.

| Amiira a răspuns:

Uita-te aici, sunt destule din care poti alege : http://anime-ro-sub.ro/

| ginpup a răspuns:

Incearca ginga nagareboshi gin e cu lupi
dar nu cu fete sez 2 e ginga densestu weed