| Lovepets a întrebat:

Cum vi se pare anime-ul Gintama? Merita vazut?

Răspuns Câştigător
| ღஜღpikapikaღஜღ a răspuns:

Gintama!
Viaţa nu e prea uşoară în Japonia, mai ales când extratereştrii au aterizat pe Pământ şi au cucerit totul. Sigur, viaţa a devenit mai bună, dar interzicerea dreptului de a fi samurai a lăsat ca o mulţume de samurai să aibă dificultăţi în ceea ce priveşte viitorul lor. Mai ales că în cazul unora precum Gintoki Sakata, cărora nu prea le stă mintea la o slujbă decentă marcată de rutină. Tocmai de asta, Gintoki a optat pentru o slujbă plină de mister şi aventuri, care se extinde de la îngrijitul câinilor şi până la rezolvarea celor mai bizare chestiuni. Alături de Kagura şi Shinpachi, Gintoki formează trioul Yorozuya care este gata să facă orice pentru bani!

Haha! Da, merita vazut. E un anime foarte super. O sa-ti place foarte mult. Eu l-am vazut si ti-l recomand. Are multa comedie in el laughing

Fundita?

| Lovepets explică (pentru ღஜღpikapikaღஜღ):

Mersii mult

| ღஜღpikapikaღஜღ a răspuns (pentru Lovepets):

Cu placere! Imi place foarte mult sa ajut pesoane happy laughing

4 răspunsuri:
| Lovepets explică:

Pe bune? :/