| LawlietL886 a întrebat:

Hey TPU!
A văzut sau se uită cineva la anime-ul Gintama? Eu l-am început recent dar nu mi se pare chiar wow.....deci poate cineva să-mi spună dacă merită să mă mai uit? Vreau să aflu părerea a mai multor oameni. Mulțumesc anticipat!

2 răspunsuri:
| WhiteLife a răspuns:

Eu am început Gintama, dar am apucat sa vad doar vreo 10 episoade. Îți recomand să nu o urmărești ca pe restul anime-urilor, pentru ca s-ar putea sa fie plictisitor. Încearcă sa vezi câte un arc, faci pauza, când mai ai chef, te mai uiți la câteva episoade și tot asa. Nu e un anime generic.

| syriaHotelsWithPool a răspuns:

Daca te-ai uitat la mai mult de 10 episoade si nu ti-a placut, renunta. Glumele sunt cam aceleasi pe tot parcursul seriei iar actiunea nu e cine stie ce.