| anonim_4396 a întrebat:

Daca în fata ta apare, o fata si o piatra, pe cine calci? (cu mașina)

Răspuns Câştigător
| KySyB3B3 a răspuns:

Franahee hee

6 răspunsuri:
| BeHappyForMe a răspuns:

Calc frana tongue

| Deleb a răspuns:

Oricum as calca fata devil caci piatra e inofensiva.dar si frana mergehee hee

| ShowTim3 a răspuns:

Hmmm happy daca arata bine fata... pun frana... daca este urata ma sperii si pun frana deci calcam frana nu piatra sau fata

| bebelusa003 a răspuns:

Pai normal ca calc franatongue

| AlexShadow26 a răspuns:

Daca e frumoasa calc frina dar daca e urita trec cu masina peste ea si nu opresc

| diavolita_4468 a răspuns:

Normal piatralaughing ...si ce daca fac pana dar nu e bine sa iei viata cuiva