| Lerrcik a întrebat:

Te afli in padure cu masina cu viteza mare. in fata ta apare o baba, un bebelus si o caprioara.Ce o sa calci?

Răspuns Câştigător
| Nan11 a răspuns:

Frana

8 răspunsuri:
NOname
| NOname a răspuns:

Frâna.

| mgtow a răspuns:

Animalu, omu e mai important pe pamant.

| ComatoseWine a răspuns:

Caprioara inteleg, baba posibil, dar bebelusul ce cauta in padure? Eu i-as calca pe toti, apoi as calca si frana sa curat masina.Super banc!

| Carmen100 a răspuns:

Caprioara...sau mai bine frana...mai bine caprioarabig grin

| PurceluAtomic a răspuns:

Nu poti sa alergi in padure cu viteza mare deoarece iti rupi masina rolling on the floor
Cazul este pur ipotetic. Si ce naiba fac o baba un bebelus si o caprioara de merg unu dupa altul? Trenuletul? laughing

| Nibichan a răspuns:

Ocolesc happy

| k1NNNdeR a răspuns:

Babeta nu mai are mult de trait nu?laughing

| Littlegirl88 a răspuns:

Frana logiclaughing