| Mada2799 a întrebat:

Daca ma uit la anime-uri si citesc manga inseamna ca sunt Geek?

14 răspunsuri:
| ღAnaSawakoღ a răspuns:

Otaaaaakuuu

| birdie14 a răspuns:

Dacă urmăreşti anime şi citeşti manga înseamnă că îţi plac anime & manga...doar atât.

| MaliciousDeath a răspuns:

Nu prea.

| ryuu a răspuns:

Dupa parerea mea, intrebarea este irelevanta.

| neca a răspuns:

Nop. inseamna ca iti place sa citesti manga si sa te uiti la anime
(geeks have multiple fandoms)

| ピンク a răspuns:

Geeks sunt mai mult cu jocurile video, serialele si comic-urile americane laughing Daca iti plac anime-urile si manga-urile, inseamna ca esti otaku tongue

| Mada2799 explică (pentru ピンク):

Pai da si otaku nu e acelasi lucru cu geek numai ca geek este din america iar otaku din japonia? adica cei geek se uita la serialele americane iar noi la cele japoneze.

| Blackyuu a răspuns:

Ce inseamna Geek? happy

| neca a răspuns (pentru Blackyuu):

Ceva gen tocilar, doar ca nu e o insulta

| Kariin a răspuns:

Daca citesti manga si te uiti la animeuri inseamna ca esti Otaku din cate stiu eu.

| Mada2799 explică (pentru Kariin):

Si eu intreb daca geek=otaku

| Copildeciocolata a răspuns:

Daca te uiti la multe anime-uri si urmaresti manga inseamna ca esti otaku nu geek

| Mada2799 explică (pentru Copildeciocolata):

Pai eu intreb daca otaku=geek big grin

| Copildeciocolata a răspuns (pentru Mada2799):

Nu are nicio legatura