| Mellyana a întrebat:

Daca stiti urmatorul site http://www.deseneanime.ro imi puteti raspunde la urmatoarea intrebare?
Ce vrea sa spuna prin "DESENEANIME.RO A FOST ÎNCHIS PENTRU ÎNCALCAREA DREPTURILOR DE AUTOR"daca stie cineva va rog sa imi raspundeti si evident dau funda.

Răspuns Câştigător
| KinokoஐKee a răspuns:

Nu s-a inchis! Era doar o farsa! Intra pe site si scrie sus mare si rosu!"Inchiderea site-ului a fost o farsa!" O farsa de speriat!

3 răspunsuri:
| Miauti a răspuns:

Orice site care traduce fara licenta vor suferi, inclusiv siturile care pun astfel de animeuri. Deoarece ei castig bani pe capul vostru.

| Arsail a răspuns:

A fost o farsa