| anonim_4396 a întrebat:

Am crut sa intru pe DeseneAnime.ro dar scrie ca pagina a fost inchisa pentru incalcarea drepturilor de autor. Stiti daca o sa se mai deschida?

3 răspunsuri:
| roormaf12 a răspuns:

Posibil sa se mai deschida dar mai incolo.

| Platinumus a răspuns:

Da a fost inchis pentru ca cel care-l detinea (zep)a fost amentat, asta pentru ca v play a facut plangere ca toate siturile gratis cu anime sa fie inchise. bucurate de anime cat mai poti :l

| corina1999 a răspuns:

Nu stiu amanunte dar poti sa intri pe http://www.desenele-noastre.com/ traducator e Ionut cred. nu stiu sigur dar parca am citit ca a ajutat la tradus pe deseneanime sper sati fiu de ajutor macar un pic.