| BubbleGumyy a întrebat:

Datzimi cateva idei :ceva in gen bratari de prietenie sau nu stiu ce cutiute cu secrete etc etc FUNDA+VOT

4 răspunsuri:
| BubbleGumyy explică:

Ceva ce sa pot face cu usurinta

| printsesha4geo a răspuns:

Ce ai zice de niste bratari de prietenie sau cutiute cu secrete

| SorinaFelina a răspuns:

1.
ia niste bucatele de hartie.

2 scrie niste secrete pe ele.

3 rasucestele.

4.ia o ata si,, secretele rasucite'' pune-le rasucitepe bratara

5 tu si cu prietena ta faceti shimb de bratari de fiecare data cand tragi de un bilet vei alfa un secret.

1.ia o cutie

2 decupeaza un patrat din ea

3 decoreaza cutia

4 fa-o se semene cu in TV

5 pune o hartie peste gaura facuta si scrie ceva pe ea de ex nu uita de cursurile de balet... etc

1.ai nev de un colier.

2.gaseste ceva un lucru ( o paieta) gen inimioara, etc si pune, o pe colier tu si cu prietena ta sa purtati aceeasi paieta chiar daca colierele sunt diferite veti avea aceeasi paiete

am ramas fara ideei fundita?

| thevilake a răspuns:

Inele identice cu initialewinking