| dany7300 a întrebat:

Buna TPU.caut idei de,, cadouri". suntem 3 prietene ft bune si vreau sa le fac un cadouas ceva in semn de prietenie. ceva care sa le purtam toate.ma gandeam la niste bratari dar nu stiu ce fel si de unde.idei? dau si funditalove struck

Răspuns Câştigător
| Rev_4737 a răspuns:

Cadou in semn de prietenie este foarte simplu. Un accesoriu la fel sau asemanator pentru toate 3 ( eu cu prietenelemeleavem lantisoare cu "Love") Du-te la un magazin de accesorii, poate gasesti niste inele sau bratari chiar facute special pentru prietenie> poti face o petrecere in pijamalee unde sa le invitii si sa le multumesti ca sunt cu tine mereu si ca in semn de muktumire vrei sa le daruiesti "cadoul". Puteti sa va puneti o data a voastra, sa fie numai pentru voi 3!

1 răspuns:
| Nam a răspuns:

Ideea ta este buna, sau poti lua 3 lantisoare la fel. tongue. Daca esti din Bucuresti poti incerca in Sun Plaza La etajul 1. Pe mijloc e un magazin cu inele bratari si lanturi destul de ieftine dar frumoase.tongue Succes big grin funda?tongue