| ZuzZzulina a întrebat:

Datzimi niste idei sad. Ma plictisesc foarte rau si nu stiu ce as putea face. Funda daca nu ma plictisesc facand acest lucru happy ( am 10 ani ) N-am stiut ce categorie as putea pune big grin

Răspuns Câştigător
| rafyx27 a răspuns:

Incearca sa faci niste bratari din ate, fa o mica sedinta de moda la tine in camera cu cele mai tari haine pe care le ai, numara pana cand vine cineva in camera, uitate la iluzii optice, incearca sa faci un origami, personalizeazati un lucru personal, gandeste-te la ce cadouri o sa fac de paste, raspunde pe TPU si da-mi funda.