| Nikoleta56 a întrebat:

Dc in Japonia se cere adresa de mail si nr de tel?(adica dc nu fac ca la noi dai nr si pori trimite si mesaj)

Răspuns Câştigător
| Zoki a răspuns:

Ma intrebam si eu acum ceva vreme(pentru ca am vazut chestia asta intr-un anime) si am cautat pe internet.

Cica ei folosesc e-mail-ul cum folosim noi sms-urile; ar putea folosi sms-urile doar ca e-mail-ul are mai multe avantaje inclusiv pretul.

P.S Daca nu am spus ceva bine, imi pare rau, eu am citit chestiile astea pe internet.

Sursa mea :

http://www.flyertalk.com/forum/archive/t-965046.html

2 răspunsuri:
| Blackyuu a răspuns:

Daa si eu am observat asta si mi-a placut foarte mult, pai poate pentru ca este mai usor si sa nu il uite happy

| Nikoleta56 explică:

Poti scuze big grin