| anonim_4396 a întrebat:

De ce nu imi merge siteul animekage.com? imi da eroarea urmatoare : Forbidden

You don't have permission to access / on this server.

Additionally, a 403 Forbidden error was encountered while trying to use an ErrorDocument to handle the request.
Apache mod_fcgid/2.3.6 mod_auth_passthrough/2.1 mod_bwlimited/1.4 FrontPage/5.0.2.2635 Server at animekage.com Port 80 stie cineva? am zis ca e de la pc asa ca am intrat cu 3 pcuri diferite...si tot nu merge...

1 răspuns:
| Larisa_9449 a răspuns:

Sincer si eu credeam ca e de la pclaughing dar habar n-am de ce nu merge prb e de la site