| anonim_4396 a întrebat:

Dc nu imi merge site-ul animekage.com? la inceput am crezut ca din cauza pc-ului meu asa ca am incercat dp 3 pc-uri dif si imi da aceeiasi erroare : Forbidden

You don't have permission to access / on this server.

Additionally, a 403 Forbidden error was encountered while trying to use an ErrorDocument to handle the request.
Apache mod_fcgid/2.3.6 mod_auth_passthrough/2.1 mod_bwlimited/1.4 FrontPage/5.0.2.2635 Server at animekage.com Port 80 ma poate ajuta cineva?

1 răspuns:
| hoshiNOhikari a răspuns:

Or fi in 'renovari'. Asteapta si tu o zi-doua poate isi revine. Sunt o gramada de alte site-uri pe care te poti uita pana atunci