| Heys a întrebat:

Imi ziceti si mie ce inseamna eroarea asta va rog din suflet sunt disperat:((

Forbidden

You don't have permission to access / on this server.

Additionally, a 403 Forbidden error was encountered while trying to use an ErrorDocument to handle the request.

Apache mod_fcgid/2.3.6 mod_auth_passthrough/2.1 mod_bwlimited/1.4 FrontPage/5.0.2.2635 Server at www.animekage.ro Port 80

4 răspunsuri:
| Daysukki a răspuns:

Nu ai permisiune sa accesezi serverul.ori trebuie sa te loghezi ori nu stiu. incearca sa-ti faci cont. oricum site-ul asta e expirat, nu merg multe chestii pe asta de aceea eu nu-l mai folosesc.

| Zoxxx a răspuns:

Da-i un refresh.

Răspuns utilizator avertizat
| ucigasuldetzantzari a răspuns:

Inseamna ca serverul este prea incarcat, sau proprietaru nu si-a platit factura pentru hosting. Sau i-a murit cineva in familie