| simina2002 a întrebat:

De ce papusa va place din Monster High?

18 răspunsuri:
| Ramona000 a răspuns:

Draculaura si Operreta

| mola a răspuns:

Buna.
Draculaura e cea mai frumoasa papusa din seria Monster High. Ti-e ce fel de papusa iti place?

Sper ca te-am ajutat.

| AndiNyctophilia a răspuns:

Spectra,Rochelle Goyle, Draculaura, Cleo de Nile si Clawdeen, fiindca pe astea le am. Si mai am una, o fata-pisica roz, dar nu stiu cum se numeste...

| beyondbirthday a răspuns:

Imi plac toate in afara de Ghoulia Yelps, si pe Rochelle o am si ca papusa. Am luat-o de la Auchan.
Si mie imi place MH, am vazut si cateva episoade in romana.happy

| beyondbirthday a răspuns:

Adica iti place de Draculaura.

| missoriginalitate a răspuns:

Mie imi place de una care are suvite roz

| Irinami21 a răspuns:

Aiaaa..mda da aiaa..vai dar cum de ai ghicit-o? :o:o mda acum mi-am amintiti se numeste...,, Ma-ta are cratima'':X

| danydum a răspuns:

De nici una big grin. fundita? happy

| SatteliteProBuc a răspuns:

Venus McFlytrap

| Gheorghe_Denisa_1995 a răspuns:

E o tipa din piatra daca o sti...tie care iti place?

| simina2002 explică (pentru Gheorghe_Denisa_1995):

Rochelle Goyle este cea de care iti place
mie imi plac 4:Clawdeen, Cleo Denile, Draculaura si Operreta

| 13dorinte a răspuns (pentru Gheorghe_Denisa_1995):

O cheama rochele.Dar mie imi plac:draculaura, abbey, cleo, venus, opereta....Adica mai pe scurt toate!

| 13dorinte a răspuns:

Mie imi plac:Rochele, Abbey, Draculaura...Adica toate!

| 13dorinte a răspuns:

Stii ce gluma proasta ai facut?! Poate pe unii iai insultat.Dar daca continuii sa mai faci asa sa stii toti de pe TPU vor avea o parere proasta despre tine! HA! HA! HA! HA!

| Troller2000 a răspuns:

Aia... Aia de pe cer. Zbura ieri prin nori! Mda era asa ca o pasare! Dar, un vanator i-a tras un glont in aripa tongue