| frenkystein a întrebat:

Cat costa o papusa monster high si de unde?

7 răspunsuri:
| Reiikó a răspuns:

O gasesti in Noriel costa 100 lei.big grin

| Anda1197 a răspuns:

Poti sa o iei de pe elefant.ro si costa cam in jur de 100 de lei :-s :)
http://www. elefant.ro/cauta.html? cat=&s_query=monster%20high&pn=1

| LollypopMe a răspuns:

Buna,
gasesti la Carefour sau in noriel. In jur de 100 de lei costa una.
Pa-pa

| ZuZuDuDu a răspuns:

Papusa costa in jur de 100 lei fara prea multe acacesorii! Gasesti in Carrefour, Metro etc si in Noriel

| iris2003 a răspuns:

Depinde de model daca este simpla costa 79.99 sau daca este nou aparuta scaris, 13 dorinte etc. costa 120.00

| andraboss a răspuns:

100 lei si o gasesti in real sau in alte supermarketuri