| beea22 a întrebat:

laughing decilaughing statilaughing)) ca nulaughing mai pootlaughing)))))))))))))))) rolling on the floor deci mi s-a intamplat cevalaughing atat de tare si de amuzant:laughingM-am dus la baie sa ma spal si era apa pe jos deoarece am uitat vana sa curga pentru ca ma durea maseua. aleunecasem si bufff cu picioarele in sus apoilaughing m-am ridicat si am dat cu capul de geamlaughing ma dusem la usa sa ma intind in pat si intrase mama sa ma intrebe ce e cu apa si mi-a dat cu usa in nas si buff in vanalaughing va rog spuneti-mi intamplari amuzante funda pentru cea mai traznitalaughing

Răspuns Câştigător
| GroparuVesel a răspuns:

Am hotarat sa fac un mixaj in care sa scriu partile 1 2 si 3 din comicul meu. Sper sa va placa. Numarul 1 din sezonul cu numele Teroarea by Eremit cu multumiri lui DonChihote si celor de la T/A. Legenda: A fost odata un copil fara viitor pe numele lui care nu merita pronuntat: Iustinel.Acesta a invadat TPU si a facut multi care se uita pe acest site sa nu ne mai viziteze in veci. Intr-o zi acest copil batut in cap de razele soarelui a primit T/A( de la cel mai respectabil om din acest site care merita aplaudat si sa i se acorde o medalie) si a fost inchis intr-o cutie magica din care nimeni nu putea iesi si pus intr-un avion pentru a pluti vesnic departe de noi. Dupa catva timp acest cufar cade din cer datorita unei erori de pilotaj robotizate. Cand cufarul a cazut a atelizat in fata unui tanar numit Don Chihote si al grupului sau. Chihote a deschis cufarul iar din el a iesit Iustinel.Acesta spune: "-Cei de la T/A m-au inchis in cufar! Mersi ca m-ai eliberat!" iar Chihote ramane cu gura cascata, privind teroarea. SFARSIT! Din episodul trecut al comicului meu numit Teroarea: Prezentarea: Dupa ce Iustinel a fost eliberat si-a format o armata de super-ZEROi cu care urma sa ii innebuneasca pe toti.Aceasta era formata din: LionHeart99(creierul >echipei)= cu asa creier se duce toata echipa, Anonym(copilul de 5 ani lasat la PC), Raresel(prietenul lui Anonym), ILoveOnew( alt copil de 5 ani lasat la PC) si,desigur,Iustinel( cel mai super-ZEROu ). Cand a vazut ca super-ZEROi s-au unit a hotarat sa isi faca si el o echipa de SUPER-COMICi formata din DonChihote( liderul echipei ),Knownledge( creierul echipei),Catelusa(ii plac catei), NOname(admin-ul/a din echipa) si BOB( personajul creat si adus la viata de DonChihote). Oare vor reusi SUPER-COMICi sa ii invinga pe super-ZEROi? Oare Anonym, LionHeart99 si ILoveOnew pot fi mai prosti de atat? Oare lui Catelusa o sa ii placa si pisicile? Oare il imit pe DonChihote? Oare de ce toate propozitiile mele incep cu oare? To Be CONTINUED... Oare? Partea a 3-a din comicul meu: Un nou aliat: In timp ce super-ZEROii faceau numai idiotenii pe site-ul TPU SUPER-COMICii incercau sa convinga cei care intra pe site sa nu se uite la post-urile lor deoarece daca te uiti macar la un cuvant scris de LionHeart99 vei rade atat de tare pana cand vei muri de ras. Dupa un timp BOB trebuia sa mearga la baie.In absenta lui un user care nu a mai vizitat siteul pana atunci si-a creeat un cont si a dat peste un post de al lui LionHeart99.Era cea mai buna postare a lui LionHeart99.User-ul ii spune: "Frate, stiu ca sunt prost, dar cand ma uit la tine prind curaj..." Atunci LionHeart99 cu modesta lui varsta de 4 anisori i-a spus ca e un cct si la injurat in toate felurile pentru un comic facut pe seama super-ZEROilor.De atunci acel user s-a alaturat SUPER-COMICilor sub numele de Eremit devenind astfel scriitorul echipei. Oare Eremit va fi o amenintare enorma pentru super-ZEROi cum sunt toti SUPER-COMICi? Oare LionHeart99 va implini 5 ani? Oare se mai teme de umbra lui? Oare o sa orbesc daca ma mai uit pana si la o litera scrisa de LionHeart99 si de super-ZEROi? Aflati totul in numarul urmator din sezonul cu numele: TEROAREA by Eremit.

5 răspunsuri:
| Nymphetamine a răspuns:

Vroiam sa rad iar apoi mi-am amintit ca nu e nimic amuzant. straight face

| SociallyDepressed a răspuns:

Am intrat in spital de la atata ras straight face

| TC3 a răspuns:

laughing) eu am iesit din spital. nu mai puteam

| beea22 explică:

Stati mai deci eu nu vad raspunsurile

| beea22 explică:

Deci nipethime sau cum naiba te cheama nu imi mai raspunde la intrebari daca iti bati joc am dreptul si iti interzic sa imi mai raspunzi la intrebarile mele asa ca stai odata in locul tau si lasa-ma naiba in pace ca ma disperi copilo sau copilule ce oi fi ca ai un nume neutru laughing